Pradžia / Skelbimai Apie mus Partneriai Veikla Kontaktai
Apie mus
UAB “Dzūkijos valdos“ buvo įkurta 2007 m. siekiant tirti ir spręsti turto bei verslo vadybos ir rinkotyros problemas Alytaus apskrityje bei kituose lietuvos regionuose.

Jaučiame klientų pasitikėjimą, nes esame gerai išanalizavę rinką, lanksčiai reaguojame į jos pokyčius, todėl galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus. Jaunatviškas, kūrybingas ir atsakingas mūsų kolektyvas profesionaliai ir kvalifikuotai atstovauja klientams, garantuoja jų konfidencialumą. Visus darbuotojus jungia tokie patys įsipareigojimai ir stipraus ryšio su kompanija jausmas, kurio dėka jie tampa bendrovės sėkmės kūrėjais. Glaudus bendradarbiavimas tarp administracijos ir darbuotojų užtikrina atliktų darbų kokybę ir spartą. Naujas galimybes atveria bendra padalinių veikla.Mums svarbu darbus atlikti kokybiškai ir laiku, patenkinti užsakovų lūkesčius bei klientų poreikius. Patikėtas užduotis stengiamės atlikti operatyviai, profesionaliai, taikydami modernias technologijas ir novatoriškus sprendimus kiekviename darbų etape. Didžiausia įmonės vertybė - darni specialistų komanda. Mes siekiame, kad bendrovę ir klientus sietų ilgalaikė partnerystė, o tai mus įpareigoja ir toliau plėsti savo veiklos geografines ribas bei gerinti siūlomų paslaugų kokybę. Mūsų tikslas suteikti klientui aukščiausio lygio paslaugas.
Kodėl mes?

PATOGU: Visos nekilnojamojo turto paslaugos taip pat kadastro, geodezinių ir topografinių matavimų paslaugos vienoje vietoje.

PROFESIONALU: Ekspertinis nekilnojamojo turto rinkos išmanymas. Energinga ir veržli komanda.

ŠIUOLAIKIŠKA: Nuolatinis tobulėjimas ir atvirumas naujovėms.

SKIRTA BŪTENT JUMS: Individualūs ir lankstūs sprendimai. Įsiklausymas į kiekvieno kliento poreikius.

Kokias paslaugas teikiame?
  • Visos nekilnojamojo turto paslaugos; 
  • Pastatų kadastriniai matavimai (inventorizacija);  
  • Žemės sklypų kadastriniai (geodeziniai) matavimai ;
  • Požeminių tinklų ir komunikacijų geodezinės nuotraukos;
  • Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai;
  • Sklypų ribų nužymėjimas vietovėje;
  • Topografinių planų rengimas;
  • Planai teismams ir notarams;
  • Išpildomosios nuotraukos

Daugiau apie  DZŪKIJOS VALDOS

Mano pažymėti skelbimai
Pažymėtų skelbimų nėra
REKLAMA